وزير سابق فرهنگ و ارشاد اسلامي گفت: دوستداران احمدي‌نژاد بايد اقدام به تحليل محتواي رأي متفاوت وي در تهران كنند كه البته يكي از دلايل آن مي‌تواند موضوع رحيم‌مشايي باشد.

به گزارش خبرگزاري فارس از همدان، محمدحسين صفارهرندي بعد از ظهر امروز در جمع اساتيد دانشگاه بوعلي سينا و علوم پزشكي با اشاره به موفقيت احمدي‌نژاد در برقراري پيوند ميان دولت و بدنه اجتماع اظهار داشت: رئيس جمهور با حضور در عمق كشور و برقراري پيوند با مردم، موجب ايجاد فرصتي براي انقلاب شد چرا كه در غير اين صورت نبايد با حضور 40 ميليوني مردم در پاي صندوق‌هاي رأي مواجه مي‌شديم.

وي پيوند احمدي‌نژاد با دورترين نقاط كشور را يك قدرت عظيم ملي براي ايران اسلامي قلمداد كرد و افزود: مخالفان احمدي‌نژاد در جلسات خصوصي خود به اين مهم اعتراف كرده بودند كه بيش از حد بر روي شهرهاي بزرگ متمركز شدند و بايد بر روي ديگر نقاط كشور نيز توجه مي‌داشتند.
وزير سابق ارشاد با اشاره به سخنان برخي مبني بر تكذيب احراز بيش از 90 درصد آرا توسط احمدي‌‌نژاد از طريق روستاها و نقاط دورافتاده كشور گفت: طي سخنراني خود در يكي از دانشگاه‌هاي كشور شاهد مخالفت بي‌چون و چراي برخي در اين خصوص بودم كه به آ‌ن‌ها گفتم مي‌توانم علاوه بر دادن آدرس، آن‌ها را با هزينه شخصي به آن مناطق نيز بفرستم تا از نزديك صحت اين موضوع را درك كنند.

وي با بيان اينكه سه نفر آمادگي خود را براي حضور در اين مناطق اعلام كردند، ادامه داد: بنده نيز آن‌ها را به يكي از مناطق محروم كرمان فرستادم و آن‌ها بعد از بازگشت از بازديد خود، اذعان كردند كه آوردن نامي غير از نام احمدي‌نژاد در آن‌جا غيرممكن بوده و آن‌ها به هيچ وجه كسي غير از او را به عنوان رئيس جمهور كشور قبول ندارند.

صفار هرندي ابراز داشت: در نظر من كشف حقيقت در نگاه يك دانشجوي جوان اين مملكت آن قدر با ارزش است كه هرگونه توهين به خود را در اين راستا تحمل مي‌كنم.

وي با اشاره به اينكه البته كسي نمي‌تواند منكر رأي بالاي موسوي در پايتخت شود، تصريح كرد: به نظر مي‌رسد دوستداران احمدي‌نژاد بايد اقدام به تحليل محتواي رأي متفاوت وي در تهران كنند كه البته يكي از دلايل آن مي‌تواند موضوع رحيم‌مشايي باشد چرا كه تحريك جامعه در خصوص برخي مسائل و عدم ارائه پاسخ قانع‌كننده‌اي در خصوص آن، موجب ايجاد رسوب در دل و ذهن افراد و به تبع آن اجراي تصميم متفاوتي مي‌شود.

وزير سابق فرهنگ و ارشاد اغتشاشات اخير را موجب ايجاد ضربه‌اي بزرگي به قدرت ملي دانست و گفت: قبل از انتخابات، خاوير سولانا رئيس سياست خارجي اتحاديه اروپا اصرار عجيبي براي برقراري مذاكره با ايران داشت چرا كه به خوبي متوجه اقبال عمومي نسبت به احمدي‌نژاد و روي كار آمدن مجدد وي شده بود و احتمال اين را كه ايران اسلامي بعد از انتخابات از موضع قوي‌تري وارد شود را مي‌دادند، ولي اغتشاشات پس از انتخابات ضربه بزرگي به قدرت ملي ايران زد.

وي با اشاره به نگراني كشورهاي آزاديخواه در جريانات پس از انتخابات ابراز داشت: نبض مردم اين كشورها با نبض انقلاب اسلامي هماهنگ بوده و همواره نگراني خود را از وقايع پس از انتخابات در ايران نشان دادند كه همين امر نشان از اهميت ايران اسلامي و انقلاب آن دارد.تاريخ : | | نویسنده : nanokids |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
انجام پایان نامه مدیریت

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.