سفير مجارستان در ايران گفت: اجازه دهيد ما هم پيشنهاد كنيم كه يزد براي تبديل به اين پايتخت بسيار مناسب است !

به گزارش پایگاه تحلیلی – خبری ایران بالکان (ایربا) جورج بوستونگ در حاشيه سفر به استان یزد به همراه سفراي 50 كشور خارجي ديگر به خبرنگار فارس اظهار داشت: خبردار شديم كه مركز سياسي كشور شما قرار است به شهر ديگري منتقل شود و ظاهرا شهرهايي نيز در اين زمينه پيشنهاد شده اما اجازه دهيد ما هم پيشنهاد كنيم كه يزد براي تبديل به اين پايتخت بسيار مناسب است.

وي افزود: شنيده‌ايم كه سمنان براي اين امر انتخاب شده اما با قابليت‌هايي كه طي اين چند روز از يزد ديديم، به نظر مي‌رسد اين استان براي تبديل به پايتخت سياسي ايران بسيار مناسب‌تر باشد.

بوستونگ خاطرنشان كرد: مردم استان يزد مردمي فهيم و باهوش هستند و به نظر مي‌رسد مسئولان اين استان نيز افراد توانمند و با قابليتي باشند از طرفي ظرفيت‌هاي بسيار ديگري نظير قرار گرفتن در مركز ايران و موقعيت جغرافيايي همچنين قدمت يزد، اين استان را از هر جهت براي تبديل شدن به پايتخت سياسي مناسب كرده است.

بوستونگ يادآور شد: يزد هم‌اكنون به تنهايي براي خود مهد و مركز تمدني اصيل است و در صورت تبديل شدن به پايتخت سياسي امكان آمد و شد دولتمردان ساير كشورها به اين استان فراهم و زمينه‌هاي توسعه بيشتر استان يزد مهيا مي‌شود.

وي بيان داشت: يزد علم،‌ سياست،‌ هنر، خلاقيت و سخت‌كوشي را يك‌جا در كنار يكديگر دارند و توسعه يكي سبب توسعه ديگر بخش‌ها نيز خواهد شد.

بوستونگ در بخش ديگري از سخنان خود يادآور شد: يزد خواهرخواندگي با يكي از شهرهاي مجارستان دارد و اين خواهرخواندگي 700 سال پيش به دنبال سفر يزدي‌ها به اين كشور ايجاد شده است.

تاريخ : | | نویسنده : nanokids |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
انجام پایان نامه مدیریت

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.