يك نماينده اصولگراي مجلس گفت كه آقايان موسوي، كروبي و خاتمي براي آن‌كه نشان دهند هنوز در خط انقلاب هستند، براي روز 13 آبان با صدور بيانيه‌اي از هواداران خود بخواهند كه در اين روز بدون هيچ نماد سبزي و با در دست داشتن پرچم ايران، تنها عليه استكبار جهاني شعار دهند.

اسدالله بادامچيان در گفت‌وگو با ايسنا افزود: حتي اين دسته و جريان مي‌تواند در اين روز بيايد و راه خود را از ملت جدا كند، تا ملت متوجه شود كه راه اينان از اسلام و نظام جمهوري ولايي جداست، اما توصيه ما به سران اين جريان اين است كه از راه ملت جدا نشوند.

نماينده تهران در مجلس با اشاره به سخنان اخير عسگراولادي مبني بر اينكه اشخاصي همچون كروبي، موسوي و خاتمي بايد درون نظام نگه داشته شوند و نبايد اين افراد را لجن‌مال كرد، گفت: آقاي عسگراولادي از روي محبت و بزرگواريشان اين مطلب را فرموده‌اند و البته تاكيد كرده‌اند كه اين افراد بايد راه خود را مشخص كرده و در خط انقلاب حركت كنند.

بادامچيان در ادامه اظهارداشت: حرف آقاي عسگراولادي تا زماني شامل حال اين افراد مي‌شود كه در خط انقلاب بوده و از تندروي‌ها پرهيز كنند. اگر اين افراد حقيقتا در مسأله انقلاب راه جدايي را مي‌روند، نمي‌توان انتظار داشت كه با آنها همانند افرادي كه درون نظام هستند رفتار شود.

نماينده تهران در مجلس گفت: روز 13 آبان امسال روز مشخص‌كردن خط انقلاب و مردم با خط كساني است كه ممكن است حرف امام(ره) را هم بزنند، اما خط‌شان از نظام و انقلاب جداست.

بادامچيان در پاسخ به اين سوال كه «آيا تندروي‌ها تنها منحصر به يك جريان است؟» گفت: اصولا تندروي جزو اصول جناح اصولگرا نيست، هر چند كه ممكن است درون اين جناح نيز برخي به صورت فردي تندروي‌هايي داشته باشند، اما اين تندروي‌ها جدا از حركت يك جريان و جناح است. ‌ ‌

تاريخ : | | نویسنده : nanokids |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
انجام پایان نامه مدیریت

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.