حدود يكصد هزار نفر از زنان ايتاليايي در اعتراض به رفتار غيراخلاقي نخست‌وزير ايتاليا، دادخواستي را عليه وي امضا كردند و وي را متهم به آزار دادن زنان كردند.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه ايتاليايي "لا ريپوبليكا "، حدود يكصد هزار نفر از زنان ايتاليا در اعتراض به رفتار غيراخلاقي "سيلويو برلوسكوني " دست به تظاهرات زدند و وي را متهم به آزار دادن زنان كردند.

پس از آنكه برلوسكوني در يك مناظره تلويزيوني زنده به "رزي بيندي " نماينده زن پارلمان ايتاليا توهين كرد و به او گفت: زيبايي شما بيش از هوش شماست.

حدود يكصد هزار زن ايتاليايي دادخواستي را عليه اين رفتار توهين آميز برلوسكوني به امضا درآوردند.

اظهارات وي از طريق يك تماس تلفني با برنامه تلويزيوني زنده كه بيندي در آن حضور داشت صورت گرفت و به بيندي اعلام كرد: زيبايي شما بسيار بيشتر از هوش شماست.

يكصد هزار زن معترض ايتاليايي در دادخواستي كه عليه برلوسكوني ترتيب داده بودند و آن را به امضا درآوردند، پيام‌هايي را نيز نوشتند كه برخي از آنها حاوي اين مطالب بود: اين مرد (برلوسكوني) ما را آزرده است. وي را متوقف كنيد. زنان توسط يك رهبر نااميد كننده آزرده مي‌شوند.
"گيوانا ملاندري "، يكي از وزراي سابق كابينه ايتاليا در اعتراض به اين رفتار توهين آميز برلوسكوني اعلام كرد كه برلوسكوني بيش از آنكه مودب باشد دراز است.

اخيرا نيز خبري منتشر شد كه برلوسكوني چندي پيش در جشن هجدهمين سالگرد تولد دختر يكي از دوستان خود شركت كرد و در آن به وي گردنبند الماس و طلا هديه كرد، حال آنكه طبق گفته همسر برلوسكني، وي هرگز براي شركت در جشن تولد فرزندان خود وقت نداشته است.
وي پس از آن نيز در پي ادامه ارتباط‌هاي نامشروع خود با چندين زن و دختر كه عمدتا هنرپيشه يا مانكن بودند، اين افراد را به پست‌ها و مقام‌هاي سياسي ايتاليا رساند و بدين ترتيب توجه رسانه‌ها را بيش از پيش به خود معطوف كرد.

در آخرين مورد از رسوايي‌هاي اخلاقي فاش شده از برلوسكوني نيز مشخص شد كه وي در ويلاي خصوصي خود جشن و ميهماني را برپا كرده كه در آن دختران و زنان زيادي حضور داشته‌اند
داريو فرانچيني رئيس حزب دموكرات نيز به دنبال توهين اخير برلوسكوني به بيندي خواستار عذرخواهي وي از اين نماينده زن شد.

تاريخ : | | نویسنده : nanokids |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
انجام پایان نامه مدیریت

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.