معاون رئیس جمهور ورئیس سازمان تربیت بدنی در جلسه شورای معاونین بر تعامل بیشتر با وزارت آموزش و پرورش به منظور توسعه ورزش دانش آموزی تاکید کرد.

به گزارش سایت خبری ورزش ایران، مهندس علی آبادی به خصوصی سازی در ورزش اشاره کرد وگفت: مهمترین بخش مصوبه ها در ارتباط با بخش خصوصی بوده که مورد توجه هیات دولت نیز قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه چنانچه بند ط تبصره 14 در خصوص اختصاص یارانه به بخش خصوصی به تصویب برسد ظرفیت وتوانایی سازمان برای ساخت وساز اماکن ورزشی در سراسر کشور به ویژه در مناطق محروم افزایش خواهد یافت.

در این نشست معاون رئیس جمهور بر لزوم برگزاری المپیک دانش آموزی تاکید کرد و خواستار برنامه ریزی در جهت برگزاری مسابقات بزرگ ورزشی در آموزش و پرورش شد.

در این خصوص مقرر شد حسام رئیس مرکز توسعه ورزش همگانی و تفریحی ، ساور معاون حقوقی و امور مجلس با همکاری پیش نمازی اقدامات لازم را به عمل آورند.

دراین جلسه پیش نمازی معاون پرورشی و تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش به محدودیتهای این وزارتخانه در خصوص ورزش به ویژه دربخش دختران اشاره کرد و خواستار تعامل وهمکاری بیشتر باسازمان تربیت بدنی در راستای استفاده از اماکن وسالنهای ورزشی شد.

بر اساس این گزارش در این جلسه ضمن تاکید بر تشکیل مدارس راهنمایی شبانه روزی ،مسئولان سازمان بر تعامل و همکاری همه جانبه با آموزش وپروش اعلام آمادگی کردند.

خطیب نیز پیشنهاد کرد تا به منظور هرچه بهتر انجام شدن امور ورزش در آموزش و پرورش اختیار کامل به پیش نمازی داده شود همچنین وی در خصوص تشکیل دبیرستانهای ورزش نکاتی را مطر ح کرد.

در پایان رباب شهریان مدیرکل مرکز توسعه ورزش بانوان نیز با تاکیدبر تقویت ورزش دانش آموزی در مقیاس بین المللی در آموزش وپرورش خواستار توجه بیشتر نسبت به این موضوع شد.

 تاريخ : | | نویسنده : nanokids |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
انجام پایان نامه مدیریت

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.