اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

پرتغال 3 – دانمارک 2: سه امتیاز طلایی

پرتغالی‌ها با این بردی که در دقایق پایانی به دست آوردند امیدهای خود را حفظ کردند.

سایت گل – پرتغال امیدهایش برای رسیدن به یک‌چهارم نهایی یورو را زنده نگاه داشت و با وجود درخشش نیکلاس بنتنر برای دانمارک توانست سه بر دو پیروز شود.

در این دیدار کریس رونالدو دو موقعیت عالی داشت که هر دو را با ضرباتی ضعیف به بیرون زد. اما وارلا در دقایق پایانی پرتغال را به پیروزی رساند.

دانمارک بازی را درخشان آغاز کرد و با چند کرنر پرتغال را تحت فشار قرار داد. اما مردان پائولو بنتو اولین موقعیت جدی بازی را ایجاد کردند. میگل ولوسو کرنری کوتاه و خطرناک روی دروازه دانمارک ارسال کرد که استفن اندرسن آن را برگرداند.

در دقیقه 15 بود که اوضاع برای دانمارک دشوار شد. نیکی زیملینگ، بازیکن خوب آنها مصدوم شد و یاکوب پولسن جایش را گرفت.

پرتغال سپس به‌تدریج بر بازی مسلط شد. کریس رونالدو دقایق پرکاری را پشت سر گذاشت و ابتدا پس از یک و دو با ولوسو توپ را به بیرون زد و سپس ضربه‌ای ایستگاهی را به فضا فرستاد.

پرتغال سرانجام در دقیقه 24 به گل رسید. ژوائو موتینیو کرنری را به شکلی خطرناک روی دروازه ارسال کرد و په‌په که روی تیر اول جای‌گیری کرده بود با ضربه سری دیدنی دروازه اندرسن را گشود و توپ را به سقف دروازه او زد.

پرتغالی‌ها که اوج گرفته بودند در دقیقه 37 گل دوم را هم زدند. نانی که از سمت راست خوب حمله می‌کرد توپ را برای هلدر پوستیگا فرستاد و او هم از دست سیمون کیائر گریخت و توپ را به گوشه بالای دروازه زد.

دانمارک به سرعت واکنش نشان داد و در دقیقه 41 یک گل زد. سانتر عالی کویست یورگنسن پس از گذر از تمامی بازیکنان به مایکل کرون-دهلی رسید که به‌خوبی از تله آفساید گریخته بود. روی پاتریسیو به اشتباه بیرون آمد و کرون-دهلی با ضربه سر توپ را برای نیکلاس بنتنر فرستاد تا او با ضربه سر دروازه خالی حریف را باز کند.

پرتغال بلافاصله پس از شروع نیمه دوم دست به حمله زد اما این بار کیائر مانع آن شد که پوستیگا گلی مشابه به نیمه اول بزند.

در دقیقه 49 بود که رونالدو فرصتی عالی یافت که فاصله را به دو لگ برساند. ستاره رئال مادرید با اندرسن تک به تک شد اما ضربه ضعیف او را دروازه‌بان دانمارک گرفت.

اندکی بعد سیمون پولسن با اشتباه بسیار بدی باعث شد پوستیگا موقعیتی عالی بیابد اما دانیل آگر از راه رسید و تکلی به موقع زد. هرچند صحنه آهسته نشان می‌داد که او پای پوستیگا را زده، نه توپ را.

دانمارک در دقیقه 60 مجبور شد تعویض دیگری داشته باشد. این بار دنیس رومدال لنگ‌لنگان و پر از درد میدان را ترک کرد و توبیاس میکلسن جایش به میدان آمد.

دانمارکی‌ها به حمله پرداختند و کویست با شوتی بسیار محکم چیزی نمانده بود گل بزند ولی ضربه‌اش به بیرون رفت.

سپس نوبت به بنتنر رسید اما او هم ضربه او به خوبی کنترل تپش نبود.

پرتغال در دقیقه 78 می‌توانست کار را تمام کند اما رونالدو موقعیت فوق‌العاده دیگری را از دست داد. این بازیکن 27 ساله دوباره با اندرسن تک به تک شد اما ضربه او باز هم بسیار ضعیف بود و این بار با فاصله از کنار دروازه به بیرون رفت.

دانمارک سه دقیقه بعد بازی را به تساوی کشاند. لارس یاکوبسن سانتری عالی از سمت راست انجام داد، توپ از په‌په گذشت و بنتنر با ضربه سری که به تیر دروازه برخورد کرد گل‌زنی کرد.

هنگامی که به نظر می‌رسید پرتغال برد را از دست داده، سیلوستره وارلا در دقیقه 87 گل سوم را زد. او سانتر فابیو کوئنترائو را نتوانست خوب کنترل کند، اما در ادامه با شوتی سرکش دروازه دانمارک را گشود./گلتاريخ : | | نویسنده : nanokids |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
انجام پایان نامه مدیریت

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.