وزیر کشور موضوع احتمال بحران در ایران را کم اما محتملش را قوی دانست و گفت: در صورت وقوع حادثه خسارات زیادی به جا خواهد ماند.

به گزارش ایسنا، رحمانی فضیلی با اشاره به بازدیدی که شب گذشته از محل ستاد مدیریت بحران شهر تهران داشت گفت: این بازدید با هدف استفاده از تجربیات دوستان در طراحی نهایی سیستم مدیریت بحران انجام شده است.

وی با بیان اینکه در بازدیدهای انجام شده به نظر کارهایی که رخ داده راضی کننده بوده است گفت: اما حجم کار کم است و این مجموعه نمی‌تواند حجم عظیمی از خدمات در شهری مانند تهران را برآورده کند که باید تلاش کنیم در سراسر تهران چندین مجموعه این چنینی ساخته شود.

رحمانی فضلی با بیان اینکه باید موضوعات طبیعی و غیر طبیعی را پیش بینی کنیم بر ضرورت همکاری مردم در مواقع بروز بحران تاکید کرد و گفت: همچنین باید به آنان آموزش داد تا در مواقع بروز بحران از کمک و پتانسیل آنان استفاده شود.

وزیر کشور و قائم مقام رئیس جمهور در شورای عالی مدیریت بحران درباره آخرین وضعیت بازنگری در قانون جامع مدیریت بحران که سال گذشته دوره پنج ساله آزمایشی آن به پایان رسید گفت: تلاش ما بر این است که قانون جامع و خوبی بنویسیم که با استفاده از تجربیات دوره قبل ایرادها و مشکلاتی که وجود داشت را برطرف کنیم.

رحمانی فضیلی همچنین از ضرورت ایجاد یک مرکز بزرگ ستاد بحران سخن گفت و افزود: در تهران برای بررسی مدیریت بحران این مرکز وجود دارد و ما به دنبال این هستیم که یک مرکز بزرگ ستاد بحران را برای سراسر کشور احداث کنیم که این موضوع در قانون نیز پیش بینی شده است.تاريخ : | | نویسنده : nanokids |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
انجام پایان نامه مدیریت

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.