نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان با اشاره به روند مذاکرات گفت: ما در این مذاکرات همان طور که کاملا به دولتمردان خودمان اعتماد داریم در مقابل نسبت به دولتهای غربی و به ویژه آمریکا بی اعتماد هستیم.

به گزارش مهر، همایش همایش سبک زندگی در تمدن‌سازی نوین صبح دوشنبه در دانشگاه امام حسین(ع) کرمان برگزار شد و آیت الله سید احمد خاتمی در این همایش اظهارداشت: روند مذاکرات را پیگیری می‌کنیم و به تیم مذاکره‌کنندگان ایران می‌گوییم آفرین، اما از آنها می‌خواهیم به شدت مراقب باشند زیرا همان قدر که به دولتمردان خودمان اعتماد داریم اما هیچ اعتمادی به دولت‌های غربی وجود ندارد.

وی افزود: ملت ما مدتها در مقابل تحریمها مقاومت کرده است و هم اکنون نیز به خوبی شاهد مقاومت کردم در مقابل تحریم‌ها هستیم از دولتمردان هم می‌خواهیم در کنار اقداماتی که انجام می‌دهد اما انتظار داریم که در بی حوصلگی ندمند و به گونه‌ای سخن نگویند که دشمنان تصور کنند تحریم‌ها اثر کرده است.

خاتمی ادامه داد: از مذاکره کنندگان و دولتمردان در زمینه مذاکره می‌خواهیم که در این خصوص به صورت کامل جدی باشند.

وی توضیح داد: ما مقابل زور گویان سر خم نمی کنیم و باید منافع کشور در این مذاکرات حفظ شود.

وی در ادامه با اشاره به نامه‌نگاری‌های صورت گرفته با امام راحل گفت: ایشان در نامه‌نگاری در خصوص نحوه برخورد با آمریکا جواب نامه‌ها را ندادند و ما اینگونه استنباط می کنیم که ایشان منظورشان مقاومت در مقابل آمریکا بوده است.

وی در ادامه به سبک زندگی در تمدن‌سازی نوین اشاره کرد و گفت: این همایش در شهری برگزار می شود که مقام معظم رهبری زمانی که در دوران طاغوت در تمام استانها تحت فشار بودند فرمودند اگر قرار باشد شهری را برای زندگی انتخاب کنم کرمان را انتخاب می کنم.

وی این را نشان از تمدن غنی و صفا و مهربیانی کرمانیها دانست.

آیت الله خاتمی گفت: یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری همین موضوع همایش امروز است و اینکه کرمان در برگزاری چنین همایشی پیش گام شده است بسیار ارزشمند است.

امام جمعه موقت تهران ادامه داد: همه جامعه باید در راستای تحقق آرمانهای مقام معظم رهبری حرکت کند و پیش گامی در چنین اقداماتی بسیار ارزشمند است.

وی ادامه داد: سه عنصر در سبک زندگی دینی مهم است که شامل قانون، حاکم و رفتار اسلامی در جامعه دانست و گفت: قانون باید دینی باشد و بر اساس دین تعیین شود و مجری قانون نیز باید حاکم اسلامی باشد.

وی خواستار پیگیری مسئولان برای پیاده شدن رفتار اسلامی و دینی در جامعه شد.

تاريخ : | | نویسنده : nanokids |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
انجام پایان نامه مدیریت

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.