گزینه‌هایی که احتمالا بعنوان مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی معرفی می‌شوند.

به گزارش فارس، پس رأی اعتماد نمایندگان مجلس به ربیعی بعنوان وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، تغییر در مدیریت سازمان تأمین اجتماعی در اولویت وزیر قرار گرفت و بلافاصله صمد‌الله فیروزی را که سابقه 30 ساله در سازمان تأمین اجتماعی دارد و در مسئولیت‌های مختلف این سازمان از جمله نایب رئیسی هیئت مدیره سازمان تأمین اجتماعی خدمت کرده است را بعنوان سرپرست این سازمان که نیمی از جمعیت کشور را تحت پوشش دارد و پولدار ترین سازمان بیمه‌ای در کشور است منصوب کرد و به فعالیت سعید مرتضوی در این سازمان خاتمه داد.

پس از این اتفاقات چند روزی است که گزینه‌های مختلفی برای ریاست بر این سازمان بیمه‌ای، پرحاشیه و پولدار مطرح می‌شود که از مهمترین آن‌ها مهدی کرباسیان مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در دولت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و عضو شورای عالی تأمین اجتماعی در دولت اصلاحات بوده است و تز دکترایش را درباره اقتصاد سلامت نوشته است.

پرویز فتاح وزیر سابق وزارت نیرو در دولت نهم نیز سالیان سال است که بعنوان گزینه‌های ریاست بر سازمان تأمین اجتماعی همواره معرفی می‌شود.

از گزینه‌های دیگر ریاست بر این سازمان تقی نوربخش است که عضو اسبق هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی بوده است و بعنوان کارشناس سلامت نیز مطرح می‌شود.

امید است انتصابات سیاسی در سازمان تأمین اجتماعی که سازمانی خدماتی و اقتصادی است به پایان برسد و فردی از جنس تأمین اجتماعی سکان دار بزرگترین سازمان بیمه‌ای کشور شود

تاريخ : | | نویسنده : nanokids |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
انجام پایان نامه مدیریت

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.